Vraag hier
uw prijsofferte aan!

professional
mood 
creators

Graag stellen wij ons team aan u voor

Pieter Van de put Mandy De Winter Boekhouding
Zaakvoerder
pieter@p-productions.be
+32 486 31 04 82
Zaakvoerder
mandy@p-productions.be
+32 474 84 31 85

boekhouding@p-productions.be
+32 474 84 31 85

 

Matthias Roets Frank Knelissen  Jan Daems

Project Manager
matthias@p-productions.be
+32 479 76 79 24

Project Manager / Chief Audio Engineer
frank@p-productions.be
+32 477 86 21 31 

 Sales
jan@p-productions.be
+32 475 80 48 05

 Pieter Van Nunen    

 Magazijnier/logistiek
magazijn@p-productions.be
+32 474 25 29 15

   

 

Schrijf je hier in op onze nieuwsbrief

Maatschappelijke zetel

P-Productions Rental & Events BVBA
Herentalsesteenweg 77F
2280 Grobbendonk België
BTW BE0553 752 907

Magazijn (enkel op afspraak)

Herentalsesteenweg 77F
2280 Grobbendonk

Back to Top